top of page
About POLAR OSGB

 

​​ Polar OSGB (Joint Health and Safety Unit) Education Consultancy Services Trading Company; was established in 2013 to serve companies within the scope of Occupational Health and Safety services.

Our goal is to contribute to the establishment of a successful, effective and sustainable occupational health and safety management system approach that primarily protects human health above the legal regulations in the companies we work with.

İş Güvenliği Uzmanı

İşletmelerin temel risklerini tespit ederek olası iş kazalarına karşı gerekli önlemlerin alınması için gerekli çalışmaları gerçekleştirir.

Risk Analizi

Doğru hazırlanmış risk analizleri olası iş kazalarının engellenmesi için temel uygulamalardan biridir.

Periyodik Kontroller

İş makineleri başta olmak üzere, elektrik ve topraklama kontrolleri yetkili uzmanlar tarafından periyodik olarak kontrol edilmeli ve raporlanmalıdır.

Please reload

İşyeri Hekimi

İşe giriş muayeneleri başta olmak üzere çalışanların sağlığı ile ilgili olarak gerekli denetim ve çalışan muayenelerini gerçekleştirir.

Acil Eylem Planı

Acil eylem planları ile istenmeyen deprem, yangın, sel baskını gibi durumlarda nasıl davranılacğaı belirlenmiştir.

Ortam Ölçümleri

Ortamdaki aydınlatma, gürültü, toz, v.b. ölçümlemeler yetkili kişiler tarafından düzenli aralıklar ile yapılmalı ve kayıt altına alınmalıdır.

Please reload

Diğer Sağlık Personeli

Çok tehlikeli işletmelerde,

İşyeri Hekiminin yardımcısı ve destekçisidir.

Temel İş Güvenliği Eğitimi ve Diğer Eğitimler

Standart eğitim paketlerinin yanı sıra, müşteriye özel hazırlanan eğitim paketlerimiz mevcuttur.

Hava Aracı ile Çalışma Alanları Kontrolü

Zaman ve maliyetten tasarruf etmek ve daha etkin kontroller gerçekleştirmek adına, insansız hava araçları ile saha kontrolleri yapılmaktır.

Please reload

bottom of page